WYBIERZ KURS

WARSZAWA CAE KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU CAE Warszawa
tylko 900,00 zł za semestr - 60 lekcji
+ słownik ang. - pol. - ang. za darmo

Egzaminy British Council - CAE Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminu Advanced English

CAE (Certificate in Advanced English) Kurs do egzaminu CAE Warszawa

CAE jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Dyplom CAE, podobnie jak dyplom ukończenia szkoły, jest ważny bezterminowo.

NASZA SZKOŁA GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!.

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). By przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 6 osób). Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60-siąt lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Nowe grupy startują w październiku i w listopadzie - zobacz plan lekcji

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: 22 625 72 98
 22 625 53 86
22 622 25 23

Informacje o egzaminie CAE

Na kursach przygotowujących do egzaminów ćwiczą Państwo umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania określonych dokumentów, słuchania ze zrozumieniem i mówienia. Powtarzane są również niezbędne zagadnienia gramatyczne. Pod koniec kursu uczniowie piszą test próbny (obowiązują identyczne reguły jak na egzaminie prawdziwym), by przekonać się jak dobrze się przygotowali do prawdziwego egzaminu. Szkoła Języków Obcych LEXIS zgłasza wszystkich kursantów do British Council przed egzaminem. Po egzaminie LEXIS otrzymuje z British Council arkusze z ocenami kursantów. LEXIS powiadamia kursanta o uzyskanej ocenie i przekazuje mu odpowiedni kwit. Kursant z kwitem zgłasza się do British Council po odbiór swojego certyfikatu.

Egzamin CAE potwierdza znajomość języka niezbędną do podjęcia studiów oraz pracy zawodowej w anglojęzycznym otoczeniu. CAE jest uznawany przez większość brytyjskich uczelni jako egzamin wstępny z angielskiego.
Egzamin kładzie nacisk na umiejętność porozumiewania się w sytuacjach wykraczających poza sytuacje z życia codziennego. Kandydat powinien wykazać się szeroką znajomością języka: wypowiadać się płynnie i precyzyjnie, nie mieć żadnych problemów ze zrozumieniem tekstu pisanego i mówionego oraz być w stanie napisać wypracowanie na dowolny temat.

Skala ocen. Egzamin CAE składa się z 5 części:


1. Rozumienie tekstu pisanego ( 75 min.)
2. Wypowiedź pisemna - esej ( 120 min.)
3. Struktury i gramatyka ( 90 min.)
4. Rozumienie ze słuchu ( 45 min.)
5. Wypowiedź ustna ( 15 min.).
Egzamin jest zdany, gdy kandydat otrzymał jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.