KURSYANGIELSKIEGOWARSZAWA

Angielski medyczny Warszawa Medical English w Warszawie

Język angielski dla osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek, studentów medycyny, tłumaczy), które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.
Teraz promocja 7o lekcji w cenie 60: Za darmo 10 lekcji konwersacji z native speakerem.
Szkolenie składa się z dwóch części. Część pierwsza to szkolenie z zakresu terminologii medycznej (morfologia terminów specjalistycznych, podstawowe

medyczny_angielski

słownictwo z dziedziny anatomii, fizjologii i patologii, specjalistyczne słownictwo z wybranej przez słuchacza dziedziny medycyny). Część druga kładzie nacisk na doskonalenie umiejętności sprawnej lektury prasy fachowej (praca na tekstach paralelnych, tłumaczenie) oraz komunikowania się w sytuacjach związanych z życiem zawodowym (symulacje językowe). Celem szkolenia jest wzbogacenie języka ogólnego o angielską terminologię i struktury charakterystyczne dla języka medycznego oraz poznanie strategii językowych wymaganych w pracy z tekstami medycznymi. Program kursu bazuje na aktualnych i oryginalnych materiałach jak i na materiałach opracowanych przez specjalistów od nauczania języka angielskiego we współpracy z lekarzami.

Kurs jest dostępny w dwóch opcjach: na poziomie podstawowym jako kurs języka ogólnego z elementami języka medycznego oraz na poziomie średnio zaawansowanym jako kurs wyłącznie języka medycznego.

Zajęcia z Medical English odbywają się w LEXIS 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 8 osób). W każdym roku są dwa semestry, z których każdy liczy 60 godzin lekcyjnych. Wykładowcą naszych szkoleń jest native speaker z tytułem doktora - wieloletni pracownik szpitali w Anglii i w Polsce.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na
test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Kursy przeznaczony jest dla osób które reprezentują przynajmniej średni poziom znajomości języka angielskiego.
 

Cena 1200 złotych za semestr !
Zapraszamy!

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Zobacz także:
Kurs przyśpieszony Medical English, dla osób planujących podjęcie pracy za granicą

 

statystyka