KURSYANGIELSKIEGOWARSZAWA

Medical English dla pielegniarek i personelu medycznego - dla osób planujących podjęcie pracy za granicą w instytucjach medycznych

Medyczny angielski dla pielęgniarek w Warszawie

Kurs angielskiego skierowany jest głównie dla pielęgniarek i personelu medycznego, planujących podjąć pracę w krajach anglojęzycznych. Kursy organizowane są na różnych poziom zaawansowania w segmentach po 30 lekcji każdy.
Słuchacze pierwszych dwóch segmentów kursu poznają zasady posługiwania się językiem angielskim w kontekście zagadnień związanych z pracą w instytucjach powiązanych z medycyną. Uczestnicy kursu poznają słownictwo związane z anatomią człowieka (części ciała, narządy wewnętrzne itd.), podstawowe nazewnictwo typowych badań, diagnoz lekarskich i leków. Słuchacze podczas ćwiczeń przechodzą symulacje pracy w szpitalu (recepcja, sala chorych, izba przyjęć, sala operacyjna itp.)
Kolejne segmenty naszego kursu udoskonalają Medical English oraz rozwijają erudycję językową. Między innymi na ćwiczeniach można nauczyć się rozmawiać z przyszłym pracodawcą, prezentować samego siebie, pisać CV itp.

Zajęcia z Medical English odbywają się w LEXIS 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 6 osób). Uczestnik naszych kursów może wykupić dowolną liczbę segmentów - w każdym są 32 lekcje . Wykładowcą naszych szkoleń jest native speaker z tytułem doktora - wieloletni pracownik szpitali w Anglii i w Polsce.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Kursy rozpoczynają się raz w miesiącu
 

Cena 544 złotych za segment - 32 lekcje!
Zapraszamy!

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 2523

Zobacz także:
Kurs Medical English rozszerzony

statystyka